Apie
Interneto svetainių kūrimas, logotipų kūrimas
firminis stilius, fotografija

Visada pasiruošę naujiems iššukiams!

Naudodami įvairias technologijas galime pasiūlyti platų paslaugų spektrą. Mūsų kuriami įvaizdžio elementai gali būti šie: logotipas, firminis stilius, produkto fotografija, interneto svetainė, 3d vizualizacijos, spaudos dizainas, reklaminių skydelių dizainas.

Mūsų paslaugos

Interneto svetainių kūrimas

Interneto svetainių kūrimas tapo impulsyvus ir greitas sprendimas. Ne visada mažiausios kainos ir standartiniai sprendimai būna optimaliausi Jūsų verslui. Savo klientams visada siūlome trumpam staptelti ir apsvarstyti, kam jiems reikalinga internetinė svetainė, kokias funkcijas ji turi atlikti.

Pagal Jūsų poreikį ir biudžetą galime pasiūlyti įvairius svetainės kūrimo būdus – nuo paprastų šablonų iki unikalaus dizaino pagal kiekvieno kliento poreikį.

Logotipų kūrimas

Logotipas – tai daug daugiau nei paprastas paveikslėlis. Tai pirmas ir bene pagrindinis vizualinis elementas, kurį prisimena klientai. Tai pamatinis visos vizualinės reprezentacijos elementas. Logotipas gali atspindėti Jūsų įmonės vertybes bei veiklos pobūdį. Svarstote apie naują logotipą ar seno atnaujinimą? Susisiekime, aptarsime.

Firminis stilius

Tikriausiai kiekvienas nori pristatyti savo įmonę solidžiai ir profesionaliai. Vien tinkamo logotipo tam nepakanka. Visa įmonės reprezentacija (nuo logotipo/vizitinės iki pakuotės ar automobilio apipavidalinimo) turi turėti vientisą stilistiką. Tokiu būdu jūs dar labiau galite pabrėžti savo įmonės patikimumą bei profesionalumą.

Fotografija

Užsiimame produkto fotografija. Jei norite atnaujinti savo elektroninę parduotuvę ar kokybiškai pirkėjams pateikti informaciją apie savo prekes, kreipkitės.

Spaudos dizainas

Atliekame įvairius maketavimos darbus. Skrajutės, lankstinukai, katalogai, plakatai. Parodos stendų apipavidalinimas.

3d vizualizacijos

Savo kasdieniame kūrybiniame procese naudojame ir 3d technologijas. Esant poreikiui galime pasiūlyti 3d vizualizacijos paslaugas. Susisiekime.

Turite dar neįgyvendintų įdėjų? Susisiekime!

Mūsų klientai –

Mūsų istorija